بهترین کلینیک توانبخشی در کرج:راههای تمدد اعصاب برای کاهش استرس

آموزش گفتار درمانی , بهترین کرج گفتار درمانی بزرگسالان , بهترین کرج گفتار درمانی در منزل , بهترین کرج گفتار درمانی کودکان در منزل , بهترین کرج کلینیک گفتار درمانی , بهترین کرج گفتاردرمانی کودکان , بهترین کرج گفتار

بهترین کلینیک توانبخشی در کرج:راههای تمدد اعصاب برای کاهش استرس

استرس میتواند عامل اصلی برخی از مشکلات سلامتی باشد برای مقابله به آن شما به تمدد اعصابنیاز دارید که در این مقاله میخواهیم به آن بپردازیم.

به گزارش آلامتو و به نقل از دونفره؛ بزرگسالی میتونه خیلی استرس زا باشه و همه ی ما اگه توانش رو داشتیم حتما از ورود به این سن خودداری میکردیم. اما حقیقت اینه که بزرگسالی مرحله ای از رشده و یک انتخاب نیست و ما باید خودمون رو با شرایط وفق بدیم. فکر کردن در مورد بسیاری از مسائل از قبیل پرداخت قبض ها و بدهی ها، حفظ روابط بین خانواده و دوستان، و انجام امور محل کار مسئولیت سنگینی رو به عهده ی هر فردی میذاره که مطمئنا برای رسیدگی به اونها افراد دچار استرس و سردرگمی میشن. برای مقابله با استرس راهکارهای زیر رو بخونین و با من همراه باشین.

  1. یوگا برای تمدد اعصاب

یوگا به افراد کمک میکنه تا بتونن با استرس ها و مشکلات روزانشون مبارزه کرده و روحیه ی بهتری داشته باشن. اگه از جمله افرادی هستین که مرتب غرغر میکنین و شکایت، بهتره از حالا دست به کار بشین و با یه سرچ ساده تمریناتی رو که میتونین خودتون به تنهایی توی خونه انجام بدین رو پیدا کرده و کار کنید. به زودی اثرات فوق العادشو خواهید دید. نگاهی آرام و درخشان، پوست خوب و هیدراته و آرامش روحی از جمله اثرات مثبت این ورزشه.

  1. پیاده روی برای تمدد اعصاب

اختصاص چند دقیقه در روز برای قدم زدن همانند یک مشاور برای شما عمل میکند. شما میتونین در این زمان خاص افکارتون رو سر و سامون بدین و از کلنجارهای درونیتون رها بشین. برای داشتن حال بهتر میتونین موسیقی گوش بدین و با افراد هم صحبت کنید و علاوه بر اون با پیاده روی سالم بمانید و بیشتر عمر کنید.

  1. دوش گرفتن

پرکردن وان از آب و روشن کردن شمع و استفاده از شوینده های خوشبو، فقط مختص به فیلما نیست. شما هم میتونین با یه دوش آب گرم به عضلاتتون استراحت بدین و افکار بد رو از خودتون دور کنین.

  1. فکر کردن

چهار زانو نشستن و تفکر در اون حالت یک استراحته و ساده ترین و بهترین راه برای داشتن حس آرامش. در هر موقعیتی که راحت تر هستین بشینید و چشمانتون رو ببندین و فکرتون رو رها کنین. مراقبه نه تنها باعث از بین بردن استرس میشه بلکه ضربان قلبتون رو کاهش میده، تمرکزتون رو بیشتر میکنه، فشار خونتون رو پایین میاره و بهتون کمک میکنه از شر افکار منفی راحت بشین. حداقل 20 دقیقه در روز این عمل رو تمرین کنید و اجازه بدین افکارتون در صلح به سر ببرن.

  1. در حد توانتان قدم بردارید

باید جواب ایمیل های کاریتونو بدین، بچه رو پیش پزشک ببرین، شب بیدار بودین تا واسه سمینار فردا خودتونو آماده کنین، با یه سرمایه گذار قرار دارید و… مطمئنا توی برنامه ی روزانتون کلی کار دیگه هم لیست کردین. این نمونه ی یه برنامه ی شلوغ فردیه که چیزی جز استرس و خستگی به همراه نداره. پس همیشه سعی کنید به اندازه ی توانایی هاتون قدم بردارین تا موفق باشین.

  1. انجام سرگرمی مورد علاقه

بهتره ساعت هایی رو در طول روز یا هفته به انجام فعالیت هایی که بهشون علاقه دارین بگذرونین و به واسطه ی اوقات خوبی که برای خودتون ساختین استرس رو فراموش کرده و ذهنتون رو آروم کنید.

  1. خونسرد باشید

خونسردی چیزی بیشتر از یک کلمه است که ما برای اطرافیانمون توصیه میکنیم. باید بصورت یک فرهنگ در بیاد تا بتونیم مفهوم واقعیش رو در زندگیمون اجرا کنیم. بهتره در برابر اتفاقاتی که براتون پیش میاد خونسرد باشین و به این باور برسین که سلامت روح و جسمتون همیشه حرف اول رو میزنه.

ادامه مطلب  دکتر حامد فریدنیا تخصص بیماری های قلب و عروق درکرج

گاهی اوقات بیشتر استراحت کنید. به گردش و خرید برین. برای خودتون آواز بخونین. به همه چیز زیبا نگاه کنید. آلارم گوشیتونو خاموش کنید و بیشتر بخوابید. زندگی کنید.

بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی  شهرستان اسکو

بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی  شهرستان اهر

بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی  شهرستان بستان‌آباد

بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی  شهرستان بناب

بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی  شهرستان جلفا

بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی  شهرستان چاراویماق

بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی  شهرستان خداآفرین

بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی  شهرستان سراب

گفتاردرمانی کودکان در کرج , بهترین کرج  ادرس گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج  درمان لکنت زبان در کرج , بهترین کرج  گفتار درمانی بزرگسالان در کرج , بهترین کرج  درمان لکنت در کرج , بهترین کرج  مطب گفتاردرمانی در کرج , بهترین کرج  فهرست گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج  درمان تلفظ در کرج , بهترین کرج  بهترین کاردرمانی در کرج , بهترین کرج  گفتاردرمانی کرج , بهترین کرج  کاردرمانی البرز , بهترین کرج  کلینیک کاردرمانی در کرج , بهترین کرج  مراکز توانبخشی کرج , بهترین کرج  کاردرمانی سینا , بهترین کرج  مراکز کاردرمانی کرج , بهترین کرج  گفتاردرمانی کودکان در کرج , بهترین کرج  ادرس گفتاردرمانی در کرج, بهترین کرج  بازار کار کاردرمانی , بهترین کرج  کاردرمانی در منزل , بهترین کرج کاردرمانی کودکان , بهترین کرج  رتبه لازم برای کاردرمانی , بهترین کرج  مرکز کاردرمانی , بهترین کرج  رشته کاردرمانی چیست؟ , بهترین کرج  کاردرمانی غرب تهران , بهترین کرج  کاردرمانی جسمی

Related posts