اردوی جهادی بهداشتی درمانی در قالب رزمایش جهادگران فاطمی برگزار شد/ویزیت رایگان ۵۵۱ نفر از اهالی روستای مز شهرستان خنج


 

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، اردوی جهادی بهداشتی درمانی در قالب رزمایش جهادگران فاطمی در روستای مز شهرستان خنج توسط بسیج جامعه پزشکی این شهرستان برگزار شد.

 

 دکتر رزم پور سرپرست شبکه بهداشت و درمان خنج اظهار داشت: در این اردوی جهادی، متخصصین داخلی، گوش حلق و بینی، ارتوپدی و اطفال به همراه دندانپزشک و پزشک عمومی حضور داشتند و مجموعاً ۵۵۱ نفر از اهالی روستای مز را بصورت رایگان ویزیت کردند.

 

 وی افزود: در این اردوی جهادی همچنین بیمارانی که در زمینه چشم مشکل داشتند نیز ویزیت اولیه شده و تعداد ۷۰ نفر از آنها که مشکل آب مروارید، آب سیاه و نیاز به برداشتن ناخنک چشم و یا تجویز عینک داشتند، طبق هماهنگی قبلی با متخصص چشم و موافقت وی، مقرر شد این افراد بصورت رایگان در بیمارستان نبی‌اکرم(ص) خنج عمل شوند.

 

مسؤل کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان خنج گفت: ارائه خدمات مشاوره روانشناسی، مامایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، توزیع مسواک و خمیردندان بین دانش‌آموزان و همچنین توزیع دارو، از دیگر مواردی بود که در این اردوی جهادی انجام شد.

گفتنی است صبح دیروز فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان خنج از این اردو بازدید کرده و به عوامل خدا قوت گفتند.

image_pdfimage_printSource link

ادامه مطلب   درمان تخصصی کامل و بدون بازگشت لکنت 09121623463 | جنت آباد بزرگراه ستاری فرعی شکوفه۱

Related posts

Leave a Comment