پیام قدردانی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان در پی کسب موفقیت در ثبت آمار ابتلای صفر در منطقه


به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، در پی ثبت آمار ابتلای صفر در لارستان، خنج، اوز و جویم ،دکتر محسن سلمان پور، رئیس دانشکده طی پیامی این موفقیت را به مردم صبور و همراه منطقه و پرسنل خدوم مجموعه علوم پزشکی لارستان که صادقانه و شبانه روزی به ارائه جان بر کف گرفته و به همشهریان خود خدمت می کنند تبریک گفت. در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیش از دو سال از آغاز بحرانی سخت در کشور می گذرد. روزهایی پرتنش که با محک فرزندان پرتلاش این مرز و بوم همراه بود و ثانیه هایش به قدر ساعتهای تلخِ فراق برای تلاشگران عرصه بهداشت و درمان سپری شد اما در مواجهه با این بحران، جهادی عمل کرده و با تمام قوا به میدان آمدند و مبارزه کردند.

مردان و زنان این سرزمین، مجاهدت را از مبارزان سالهای نبرد حق علیه باطل الگو گرفته و در راه خدمت به خلق از هیچ کاری دریغ نورزیدند.

امروز شاهد نتیجه جانفشانی‌ها و مبارزاتی هستیم که از سنگر مراکز بهداشتی و درمانی به ثمر نشسته و در آستانه ی روزهایی که آمار ابتلا و مرگ ناشی از کرونا در کشور به حد چشمگیری کاهش یافته، ما نیز در منطقه بزرگ لارستان، خنج، اوز و جویم شاهد ثبت آمار صفر برای موارد ابتلای جدید هستیم.

بدینوسیله خدمات صادقانه و زحمات شبانه روزی کادر بهداشت و درمان در مراکز بهداشتی، مبارزه با بیماریهای واگیر و واکسیناسیون همچنین کادر درمان در بیمارستانها و اورژانس پیش بیمارستانی و همچنین تلاش های دکتر رضایی رییس سابق دانشکده را ارج نهاده و ضمن تبریک این موفقیت که جز با همراهی مردم محقق نمی شد، از همشهریان فهیم خواستارم تا کماکان در تداوم اجرای پروتکل ها تا حصول نتیجه کامل و ریشه کن شدن این ویروس منحوس ما را یاری رسانند.

ادامه مطلب  الو دکتر لکنت در شهرستان اشنویه

دکتر محسن سلمان‌پور
رییس دانشکده

image_print

Source linkSource link

Related posts

Leave a Comment