تخصصی ترین توان بخشی در کرج:درمان کم خونی با شربتی سنتی و شگفت انگیز

تخصصی ترین توان بخشی در کرج:درمان کم خونی با شربتی سنتی و شگفت انگیز

ت با حیدر عظمایی محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت‌وگو کردیم که در ادامه مشروح آن را می‌خوانید.http://speech-therapy.ir

 

راههای درمان کم خونی, درمان کم خونی با طب سنتی

شربت هفت عرق خون‌ساز استخوان‌ها را محکم و از بروز پوکی استخوان جلوگیری می‌کند

 

مهم‌ترین خواص شربت هفت عرق خون‌ساز

این شربت به علت داشتن آهن، اسید فولیک، ویتامین B۱۲ و سایر املاح معدنی خون‌ساز است و موجب افزایش اشتها و چاقی افراد می‌شود.

این شربت تاثیر چشمگیری در طراوت، شادابی، جوان‌سازی پوست و مو، تقویت و افزایش رشد مو‌ها دارد؛ شربت هفت عرق خون‌ساز به علت وجود گروه ویتامین‌های B مانند B۱، B۲، B۳، B۶، B۹ و سایر املاح معدنی انرژی بدن را افزایش می‌دهد.

 

شربت هفت عرق خون‌ساز نقش موثری در فعال شدن مغز استخوان، تامین هموگلوبین خون و جذب بهتر آهن دارد؛ این شربت به کارکرد بهتر سیستم قلبی و عروقی کمک شایانی می‌کند و خطر بروز سکته‌های قلبی و مغزی را کاهش می‌دهد.

 

شربت هفت عرق خون‌ساز استخوان‌ها را محکم و از بروز پوکی و نرمی استخوان در افراد جلوگیری می‌کند؛ این شربت آرام‌بخش است و افسردگی، استرس و بی‌خوابی را هم از بین می‌برد.

 

راههای درمان کم خونی, درمان کم خونی با طب سنتی

شربت هفت عرق خون‌ساز نقش موثری در رفع عفونت‌های مجاری ادراری دارد

 

شربت هفت عرق خون‌ساز تاثیر چشمگیری در تنظیم قند، فشار و چربی خون دارد؛ این شربت بدن را پاکسازی و سموم را از بدن دفع می‌کند.

 

شربت هفت عرق خون‌ساز برای مبتلایان به مشکلات تنفسی مانند آسم و سرفه، افراد سیگاری، زنان یائسه و اشخاصی که دچار اختلالات تیروئیدی هستند بسیار مفید است؛ این شربت خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارد بنابراین سیستم ایمنی بدن را تقویت و بدن را در برابر بیماری‌های مختلف به ویژه انواع سرطان‌ها محافظت می‌کند.

ادامه مطلب  اسم و آدرس بهترین گفتاردرمانیهای کرج در کلاک بالا

 

شربت هفت عرق خون‌ساز نقش موثری در رفع عفونت‌های مجاری ادراری، تقویت بینایی و معده و بهبود آلزایمر دارد؛ افراد برای تکمیل دوره درمان کم‌خونی بهتر است از ترکیب چهار شیره (انگور، خرما، توت و انجیر) و گوشت گوسفندی هم استفاده کنند.

مشگین‌شهر , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان نمین , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی شهرستان نیر , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی آبی‌بیگلو , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی اردبیل , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی اصلاندوز , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی بیله‌سوار , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی پارس‌آباد , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی تازه‌کند (شهر) , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی تازه‌کند انگوت , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی جعفرآباد (بیله‌سوار) , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی خلخال , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی رضی , بهترین کلینیکهای گفتاردرمانی سرعین , بهترین کلینیکهای

Related posts